[AKTUALIZACJA] Samochód wyciągnięty z rzeki

0
Akcja wydobywania samochodu z rzeki; fot. 112Tychy.pl
Reklama

Dziś (3 czerwca) w rzece Przemszy, na pograniczu Imielina i Jaworzna zauważono zatopiony samochód. Na miejscu działają strażacy i policjanci.

Jak podaje portal 112Tychy.pl, pojazd ujawniono w rzece, w rejonie ul. Maratońskiej. Na miejsce udały się zastępy OSP Imielin, KM PSP Tychy i JRG Tychy oraz Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu.

Skontaktowaliśmy się z Katarzyną Skrzypczyk, rzecznik prasową Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, ale dowiedzieliśmy się jedynie, że sprawą zajmuje się komenda z Jaworzna.

Asp. sztab. Michał Nowak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Jaworznie potwierdził, że na miejscu pracują strażacy i policjanci. Trwa wyciąganie pojazdu. Prawdopodobnie nikt nie widział, w jaki sposób auto wpadło do rzeki. Dziś zauważono fragment wystającego dachu.

Fot. 112Tychy.pl

AKTUALIZACJA

Reklama

Strażacy wydobyli samochód z wody. Był to volkswagen polo bez numerów rejestracyjnych. Nikogo w środku nie było. Policja z Jaworzna będzie wyjaśniać jak auto znalazło się w rzece.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here