[FILM] Wyprzedzał na pasach. O mało nie potrącił dwóch chłopców

2
Reklama

Kamera samochodowa zarejestrowała kierowcę, który wyprzedzał na pasach i o mało nie potrącił dwóch chłopców. Film pojawił się w Internecie. Sprawca niebezpiecznego manewru został już namierzony przez policję.

Do incydentu doszło 12 czerwca na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Gościnnej w Bojszowach (na wysokości szkoły).

Kierowca bmw, omijając inne samochody, które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych, omal nie potrącił przechodzących przez pasy nastolatków. Wchodzący na zebrę chłopcy odskoczyli z powrotem na chodnik.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Bieruniu, tuż po otrzymaniu informacji o zamieszczonym w sieci filmie z niebezpiecznym zachowaniem kierowcy, funkcjonariusze rozpoczęli postępowanie w tej sprawie. Sprawca zdarzenia został już ustalony i przesłuchany.

Reklama

Jak informuje bieruńska policja, jeżeli dochodzenie potwierdzi, że doszło do przestępstwa narażenia pieszych na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, mężczyźnie będzie groziła kara do 3 lat więzienia.

(J), źródło: KPP Bieruń

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. …i co z tego, że go namierzono, udowodni się jemu przestępstwo itp. itd., jak w takich miejscach, w tym w Bojszowach na Gościnnej, do takich sytuacji dochodzi często i Bojszowy w tych „wygłupach” tzw. „ważniaków” z „BM i srrrrruuuuu…”, tak się zachowują codziennie. Ani policja, a co dopiero tzw. „straż miejska” nie potrafi zareagować. W przypadku tzw. 'straży miejskiej”, niekoniecznie trzeba „ważniaka ze wsi”, gonić, bo w kwestii reakcji, ci tzw. „strażnicy miejscy”, mają odpowiednie „instrumenty”, tylko nie potrafią skutecznie na nich „zagrać”, według dostępnych „nut”……..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here