Maraton w Katowicach zmieni na 3 godziny trasę autobusów 1 i 4

0
Autobus linii 1 w Katowicach; fot. ZB
Reklama

Maraton w Katowicach zmieni na 3 godziny trasę autobusów 1 i 4. W niedzielę 7 października w godzinach 8.00 – 11.00 m.in. ulicami: Chorzowską, Graniczną i Dudy-Gracza w Katowicach przebiegną uczestnicy biegu PKO Silesia Marathon. W związku z tym przez owe 3 godziny obowiązywać będą zmiany na trasach przejazdu autobusów linii 1 i 4 – zakomunikował dzisiaj (4.10) Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach.

Jak informuje Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach niedzielne (7 października) zmiany kursów dotyczyć będą autobusów 1 i 4, które z pierwszego przystanku w Tychach w kierunku Katowic odjeżdżać będą od godz. 7.07 do 10.27 (linia 1) i od godz. 7.50 do 9.50 (linia 4).

MZK Tychy komunikuje, że autobusy linii nr 1 od przystanku Katowice Kolonia Zuzanna pojadą al. Górnośląską, Francuską (z obsługą przystanku Katowice Francuska, Katowice Mariacka), Warszawską (z obsługą przystanku Katowice Szkolna), Szkolną, Moniuszki, Korfantego (z obsługą przystanku Katowice Aleja Korfantego). W kierunku Tychów autobusy, odjeżdżające z przystanku Katowice Aleja Korfantego od godz. 8.10 do godz. 10.30, pojadą ul. Uniwersytecką, Moniuszki, Skargi, Sokolską i następnie tunelem pod rondem Ziętka do przystanku Zawodzie Waleriana i dalej zgodnie z obowiązującą trasą przejazdu i godzinami rozkładowymi.

7 października od godz. 8.00 do 11.00 na trasie autobusów linii nr 1 nie będą obsługiwane przystanki Katowice Osiedle Paderewskiego Graniczna, Katowice Osiedle Paderewskiego Powstańców, Katowice Strefa Kultura NOSPR, Katowice Strefa Kultury. Natomiast autobusy linii nr 4 zakończą bieg na przystanku Zawodzie Waleriana, po czym wykonają nawrót na węźle drogowym Murckowska – Roździeńskiego, zabiorą pasażerów oczekujących na przystanku Zawodzie Waleriana od godz. 8.55 do godz. 10.55 i pojadą w kierunku Tychów według obowiązującej trasy przejazdu i godzin rozkładowych. W godzinach tych na trasie autobusów linii nr 4 nie będą obsługiwane przystanki Katowice Aleja Korfantego, Katowice Strefa Kultury NOSPR, Katowice Strefa Kultury – czytamy w dzisiejszym komunikacie MZK Tychy.

Reklama

(pp)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here