Poszukiwanie zaginionego – nowe informacje

0
Teren przeszukiwało m.in. 49 strażaków
Reklama

Dzisiaj (10.06) przez południem pisaliśmy, że w lesie w rejonie ul. Malinowej (Tychy Glinka) rozpoczęły się poszukiwania zaginionego 60-letniego Marka Kacprowskiego, który 30 maja wyszedł z domu przy ul. Kopernika i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Kilkugodzinna akcja policji, strażaków oraz strażników miejskich nie przyniosła skutku.

W przeczesywaniu lasu brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy oraz rodzina zaginionego.  Dokładnie sprawdzano miejsca, gdzie – według zebranych przez policję informacji – mężczyzna mógłby przebywać (las, torowiska, skwery).

Śledczy ustalili, że ostatni raz Marek Kacprowski widziany był 30 maja, o godz. 12.14 w sklepie monopolowym na ul. Harcerskiej 12, gdzie zrobił zakupy i poszedł w kierunku ul. Harcerskiej. Policja przedstawia wizerunek zaginionego z monitoringu z tego dnia i apeluje do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego.

Marek KACPROWSKI, syn Stanisława, urodzony 27.06.1956 r., zamieszkały – Tychy

Reklama

zaginiony

Rysopis: wzrost 176 cm, wiek z wyglądu około 60 lat, sylwetka krępa, włosy – krótkie, oczy niebieskie twarz pociągłą, uszy przylegające, nos prosty, brak przednich zębów na górnej szczęce.

Ubiór: spodnie niebieskie- dżinsy, buty beżowe, bluzka ciemnogranatowa.

Policja zwraca się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Marka Kacprowskiego. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach, tek. 32 325 62 00, 32 325 62 55, albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here