Wypadek w Ćwiklicach. Ucierpiała kobieta w zaawansowanej ciąży

0
Wypadek w Ćwiklicach. Fot. KPP Pszczyna
Reklama

Wczoraj (18.10) doszło do wypadku w Ćwiklicach (gmina Pszczyna). Ucierpiała kobieta w zaawansowanej ciąży.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 41-letni kierujący oplem astrą, jadąc ulicą Męczenników Oświęcimskich, w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo, w ulicę Kombatantów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Audi A5, który jechał w kierunku Pszczyny.

W wyniku zderzenia audi siłą odrzutu uderzyło kolejno w seata cordobę, którym jechała 29-latka wraz z sześcioletnim dzieckiem, a następnie w opla (to już czwarte auto, które brało udział w zdarzeniu).

Jak podaje st. sierż. Jadwiga Śmietana z KPP w Pszczynie, niestety w wyniku zdarzenia kobieta w zaawansowanej ciąży doznała poważnego urazu głowy i nieprzytomna trafiła do bielskiego szpitala. Sześcioletnim dzieckiem zaopiekował się tata, który przyjechał na miejsce.

Pod opiekę lekarzy trafił też 41-latek, który prowadził opla astrę. Jak informuje st. sierż. Jadwiga Śmietana, policjanci zatrzymali prawo jazdy tego kierowcy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Reklama

Na miejscu wypadku pracowali prokurator, policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, a także pszczyński technik. Droga była zablokowana prawie do północy.

(r), źródło: KPP Pszczyna

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here