Brązowy medal w trójskoku dla Mateusza Misterka

0
Mateusz Misterek prezentuje swój brązowy medal, obok trener Bogdan Przybycin; fot. BP

Mateusz Misterek, zawodnik MOSM Tychy, zdobył brązowy medal w trójskoku podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się we Wrocławiu.

Jak informuje nas trener Bogdan Przybycin, od 9 do 11 lutego we Wrocławiu, w nowo wybudowanej  (za 66 mln zł) hali Ślęzy Wrocław, trwały Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Mateusz Misterek, zawodnik MOSM Tychy (uczeń PZS w Bieruniu), zdobył podczas tych zawodów brązowy medal w trójskoku.

To już piąty medal Mateusza rangi mistrzowskiej (1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe ). W zawodach wystąpiła czwórka zawodników MOSM: Roksana Gaj w biegu 2000 m była siódma (rekord życiowy), Bartłomiej Wilk w biegu 2000 m zajął miejsce szesnaste, Tomasz Lubowiecki w sprincie na 60 m odpadł w eliminacjach.