Odwet GKS Katowice za wtorkową porażkę z GKS Tychy. Remis w półfinale play-off

0

Dziś (23 marca) hokeiści GKS Tychy przegrali w czwartym meczu rywalizacji półfinałów play-off z GKS Katowice 2:6. To porażka dokładnie w takim samym wymiarze, w jakim we wtorkowym meczu tyszanie wygrali z  „Gieksą”.

W środowym pojedynku o wyniku również zadecydowała przede wszystkim jedna tercja (we wtorkowym meczu Tychy zdominowały pierwszą odsłonę).

Tym razem w trzeciej tercji katowiczanie okazali się znacznie lepsi od tyszan i strzelili w niej aż cztery bramki. „Katem” podopiecznych Andrieja Sidorenki okazał się Patryk Wronka – były gracz tyskiej ekipy, który zdobył cztery bramki.

W poprzednich dwóch tercjach mecz był wyrównany, o czym świadczą remisowe wyniki. Oba gole dla GKS-u Tychy zdobył rosyjski napastnik Denis Sierguszkin.

W rywalizacji do czterech zwycięstw jest 2:2. Kolejne, piąte spotkanie odbędzie się 26 marca w Katowicach.