Przeczesują las na Glince – szukają zaginionego

0
W akcji poszukiwawczej policji pomagają strażacy
Reklama

Policjanci i strażacy przeszukują las w Tychach Glince (w rejonie ul. Malinowej). Mundurowi poszukują zaginionego tyszanina Marka Kacprowskiego. Akcja rozpoczęła się dziś przed południem (10 czerwca).
Jak informuje nas asp. Barbara Kołodziejczyk, oficer prasowy tyskiej policji, Wydział Kryminalny KMP prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia 60-letniego Marka Kacprowskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 maja br., kiedy wyszedł z domu przy ul. Kopernika. Do chwili obecnej nie powrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

Jak mówi rzecznik, policja zebrała informacje, z których wynika, że zaginiony mógł przebywać w rejonie lasu w tyskiej dzielnicy Glinka. Stąd dzisiejsze poszukiwania.

Jak informuje nas bryg. Szczepan Komorowski, rzecznik KP PSP w Tychach, policjanci o pomoc w poszukiwaniach poprosili straż pożarną. – Na miejscu jest 49 strażaków zawodowych i z jednostek OSP. Na akcję wyjechało 10 samochodów. Mamy ze sobą specjalistyczny sprzęt, m.in. pojazd docierający do trudnych miejsc – mówi bryg. Komorowski.

O tym jak zakończyła się dzisiejsza akcja poinformujemy.

Reklama

 

Marek KACPROWSKI, syn Stanisława, urodzony 27.06.1956 r., zamieszkały – Tychy

zaginiony

Rysopis: wzrost 176 cm, wiek z wyglądu około 60 lat, sylwetka krępa, włosy – krótkie, oczy niebieskie twarz pociągłą, uszy przylegające, nos prosty, brak przednich zębów na górnej szczęce.

Ubiór: spodnie niebieskie- dżinsy, buty beżowe, bluzka ciemnogranatowa.

Policja zwraca się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Marka Kacprowskiego. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach, tek. 32 325 62 00, 32 325 62 55, albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here