Urzędniczka najszybciej pokonująca przeszkody

0
Joanna Odrzywolska, źródło: UM Tychy

Joanna Odrzywolska, urzędniczka zajmująca się rejestracją pojazdów w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tychy, 19 października zwyciężyła w III Mistrzostwach Samorządowców w Biegach Przeszkodowych we Wrocławiu.

Ewa Grudniok, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Tychy, informuje, że w rozegranych we Wrocławiu III Mistrzostwach Samorządowców w Biegach Przeszkodowych mogli wystartować aktualni pracownicy urzędów miast, gmin, starostw powiatowych i urzędów marszałkowskich, radni oraz prezydenci, burmistrzowie i wójtowie. Uczestnicy zawodów, jak słyszymy, mieli do pokonania 6 kilometrów i ponad 30 przeszkód. W III MSwBP sukces odniosła Joanna Odrzywolska, pracownica Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tychy.

– Zdobyłam pierwsze miejsce w kategorii kobiet – mówi Joanna Odrzywolska. – Jako jedyna kobieta osiągnęłam czas poniżej godziny, a dokładnie 00:55’22. Tym samym miałam aż 16 minutową przewagę nad zdobywczynią drugiego miejsca! Co roku uczestniczę w tej formule. W pierwszym roku w Pabianicach zostałam Mistrzem Polski, w roku 2018 zdobyłam II miejsce w Siedlcach z niewielką stratą czasową. Tym razem pojechałam „po swoje”.

Rzecznik UM Tychy informuje, że w III MSwBP wziął udział także inny tyski urzędnik – Jacek Tuchowski. W swojej kategorii zajął 18 miejsce.