[AKTUALIZACJA] Wypadek w Jankowicach. Dwie osoby nie żyją

0
Zdjęcie ilustracyjne, fot. RB
Reklama

Dziś (2 października) przed godz. 19.00 doszło do śmiertelnego wypadku w Jankowicach (gmina Pszczyna).

Jak informuje 112Tychy.pl, na ul. Żubrów (Droga Wojewódzka nr 931) zderzyły się dwa samochody. Nie żyją dwie osoby. Droga jest zablokowana.

fot. Ratownictwo Powiat Pszczyński

Szczegóły tego tragicznego zdarzenia przekazane przez portal 112Tychy.pl:

Do wypadku doszło na ul. Żubrów, na pograniczu Międzyrzecza i Jankowic. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe: audi i fiat. Komendy straży pożarnych w Tychach i Pszczynie otrzymały informacje o wypadku po godz. 17.30. Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Siła uderzenia była tak duża, że porozrzucała samochody po przydrożnych rowach biegnących po obu stronach jedni. Uszkodzenia obu aut uniemożliwiały ratownikom natychmiastowe dotarcie do kierowców. Lekarz karetki pogotowia stwierdził zgon dwóch osób. W takich okolicznościach śmigłowiec LPR został zawrócony do bazy.

Reklama
fot. alarm112Tychy.pl

Ulica Żubrów (DW 931) została całkowicie zablokowana. Na miejscu wypadku pojawili się policyjny technik, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z fiatem. Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie pod nadzorem prokuratury.

(J), (vis)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here